Mükemmel Kaşlar İçin İpuçları

Mükemmel Kaşlar İçin İpuçları

Mükemmel Kaşlar İçin İpuçları

Kaş, bir kadının gözlerini ve bakışlarını ortaya koyan en önemli noktalarından biridir. Doğru şekil verilmiş bir kaş ile bakışlar istenilen netliğe ve çekiciliğe ulaşmış olur. Almaya korkarak sürekli başkalarına emanet ettiğimiz kaşlarımızı neden kendimize emanet edemiyoruz? En düzgün şekilde kaş aşma teknikleri neler? Bu soruların cevabı yazının devamında mevcut. Kaş almak için önce hangi amaçla hangi cımbızı seçeceğinizi bilmeniz gerekiyor. Eğer doğru cımbız ile doğru kaş almayı gerçekleştirdiyseniz sırada kaş nasıl alınır sorusunun cevabı olmalı. Yay gibi alınmış kaşlarla sürekli gülüyor gibi görünmeniz mümkün mesela ve birinde beğendiğiniz kaşı kesinlikle kendinizde denemeye çalışmayın.

Mükemmel Kaşlar

Herkesin bir yüz şekli, yüz ifadesi ve ona uygun alınması gereken bir kaş şekli vardır. Son onların modası olan kalın kaş modası ile kaş inceltme soruları değer kaybetti. Artık çok daha hacimli ve doğal kaşlar moda. Evde kendiniz hazırlayacağınız pratik tarifler ile ince seyrek kaşlarınızın çok daha gür çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Mükemmel Kaşlar İçin Pratik Kaş Alımı Yöntemi

Bir göz kalemi yardımı ile burnunuzun kenarına dik tutarak kaşınızın başlangıç yerini bulabilirsiniz. Kalemi dik tutmanız oldukça önemli. Kaşın bitiş noktası için ise göz bebeğinizin bitiş noktasından kaşınıza paralel olarak kalem tutmanız gerekiyor. Böylelikle kendi yüzünüz için en doğru hatları belirlemiş olacak ve kaş nasıl alınır sorusunun cevabını bulmuş olacaksınız. Ayrıca kendi kıl yapınız için en uygun cımbız modelini seçmeniz oldukça önemlidir.

Mükemmel Kaşlar

Duştan hemen sonra kaş almak, gözenekleriniz açıldığı için canınızın çok daha az acımasına olanak sağlayacaktır. Ayrıca kaşlarınızı çıkış yönünde çekmek suretiyle almak hem daha az acıya neden olacak hem de kaşlarınızın küsmemesini sağlayacaktır.

Kaşlarınızın Arasındaki Boşlukları Doldurmalısınız

Seyrek kaşlar asla ihtişamlı bir görüntüye sahip olamazlar işte bu sebeple mutlaka öncelikle bir kaş fırçası ya da eski bir diş fırçası yardımı ile kaşlarınızı yukarı ve aşağı doğru tarayıp kesilmesi gereken fazla tüyleri kesmelisiniz. Bunu yaparken ipin ucunu kaçırmamaya dikkat edin. Sadece gözle görülür fazlalıkları almanız yeterli olacaktır. Ardından yine bir kaş fırçası yardımı ile kaşlarınızı aşağı doğru taramanız bir kalem ile aradaki boşlukları doldurmanız ve fırçaya sıkacağınız hafif bir saç spreyi ile kaşlarınızı fırçalayarak düzeltmeniz gerekiyor.

Mükemmel Kaşlar

Eğer sizin için de Bakımlı olmak, modayı takip etmek ve yeniliklerden haberdar olmak çok önemli ise, siz de sayfamızı takip edebilir, ihtiyacınız olan bütün bilgilere bu site aracılığı ile rahatça ulaşabilirsiniz.

 

 

Sohbet

Site içi Arama

Google Reklam

Son Yorumlar

SosyalCopyright © 2017 - yuvamsohbet.com

Powered by SatO