Sevgiliye Romantik El Yapımı Hediye Önerileri

Sevgiliye Romantik El Yapımı Hediye Önerileri

Sevgiliye Romantik El Yapımı Hediye Önerileri

Aşkın simgesi olan sevgililer gününde her zaman parayla alınan lüks hediyeler sunulması şart değildir. Küçük ve özgün olan bir hediye de çiftlerin mutlu olmasına yardım edecektir. Özellikle el yapımı hediye seçenekleri, karşıdaki kişinin kendisini daha değerli ve özel hissetmesini sağlar. Neticede el yapımı hediyeler, belli bir süre vakit ayrılarak yapılır. Siz de sevgiliye romantik el yapımı hediye önerileri arıyorsanız, aşağıda sıralanmış seçeneklerden ilham alabilirsiniz.

Örnek El Yapımı Hediye Alternatifleri

Kalpli Poşet Çaylar

Romantizmini, sevdiğinin çayına yansıtmak isteyenler için son derece ideal bir seçim. Kalpli poşet çayları, küçük ipler yardımıyla kalp şeklinde kestiğiniz şeffaf süzgeçleri dikerek hazırlayabileceksiniz. Böylelikle sevgiliniz sıcacık çayını içerken de sizi düşünecek.

Aşk Kitabı

Küçük parça mukavva, kâğıt, keçe iplik, kalın iğne ve renkli kalemler yardımıyla kolayca yapabileceğiniz aşk kitabı ile sevgilinizi yazılı hale getirebilirsiniz. Kapak kısmına dilerseniz mıknatıs veya düğme gibi farklı materyaller de ekleyebilirsiniz.

Çikolata Kutusu

Son dönemlerde oldukça revaçta olan renkli kutular, hazır halde pek çok mağazada rastlayabilirsiniz. Ancak alacağınız renkli bir kutu,  kendi elinizle hazırladığınız çikolata kutusunun büyüsünü tutmayacaktır. O nedenle kolları sıvayarak sevgilinizin beğenebileceği hoş bir kutu tasarımı yapmaya ne dersiniz? İster geometrik isterse de kalp şeklinde keserek dizayn edebilirsiniz.

Sevgiliye Romantik El Yapımı Hediye Önerileri

 

Fotoğraf Köşesi

Sevgilinizin odasında, yaşadığınız anıları anlatan bir fotoğraf köşesi hazırlamak size de oldukça mutluluk verecektir. İlk tanıştığınız andan beri çektiğiniz fotoğrafları kronolojik sıraya göre kalp çerçevesine alabilirsiniz. Dilerseniz kenar kısımlarına ışıklandırma takabilirsiniz. Bu ışıklandırma detayı, fotoğraf köşesine üstelik gece lambası işlevi de katacaktır.

Kek Süsleri

Günümüzde kek ve pasta süslemelerine de özgünlük katmak istemez misiniz? Küçük keçelerle ve kürdanlarla hazırlayacağınız süslemeler, sevginizi katarak yapacağınız enfes kekleri daha büyüleyici hale dönüştürecek.

Romantik Kahvaltı

Sevgiliniz için anlamlı ve görselliğiyle dikkati çeken bir kahvaltı masası hazırlayarak onun güne iyi başlangıç yapmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin: Yumurtasında veya peynirinde kalp kalıplarından yararlanarak estetik bir sunum yapabilirsiniz.

Sevgiliye Romantik El Yapımı Hediye Önerileri

Bu özgün Kahvaltı Masası  özellikle sevdiğiniz erkeğin mutluluğuna mutluluk katacaktır. Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer sözünü boşuna söylememişler.

 

 

Sohbet

Site içi Arama

Google Reklam

Son Yorumlar

SosyalCopyright © 2017 - yuvamsohbet.com

Powered by SatO