Yerel Sohbet

Yerel Sohbet

YerelSohbet Mobil YerelChat
YerelSohbet ve YerelChat siteleri, kullanıcıları için sohbet odaları hizmeti vermektedir. Sohbet odaları ile birçok insanın aynı anda sohbet etmesi mümkündür. Yerelsohbet sitesi üzerinden giriş yaptığınız sohbet odaları hizmeti yazışarak sohbet hizmetidir.

Yerelsohbet, sohbet odaları içinde hizmet veren odalarımızdan sadece bir tanesidir. Şehir Sohbet Odaları alt kategorisinde bulunmaktadır. YerelSohbet hizmeti Yerelbölgesinden sohbet etmek isteyen kullanıcılarımız için hizmet vermektedir.

Yerelsohbet odaları içinde sadece bölgesel olarak değil bütün odalardaki kullanıcılarla sohbet edebilirsiniz. Yerelsohbet sitesine giriş kısmında kendinize nickname belirlemeniz gerekmektedir.

Belirleyeceğiniz bu takma ad sohbet odaları içinde görülecek ve yazışmalarınız bu takma adla yansıyacaktır. YerelSohbet içinde kullanacağınız takma adlar argo ve siyasi içerik taşımamalıdır.

YerelSohbet Mobil Giriş
Günümüzde internet artık telefonlar üzerinden yaygın olarak kullanılmaktadır. YerelSohbet sitemiz de bu yaygın kullanım için mobil sohbet hizmeti vermektedir. İnternet sitelerinin tamamı akıllı telefonlar ile uyumlu tasarım kullanmaktadır.

Yerelsohbet hizmeti veren sitemizin tasarımı da tamamen Mobil Sohbet uyumlu olarak hizmet vermektedir. Kullanıcılarımızın telefon ile yaptıkları site ziyaretleri için ek program kullanmalarına gerek yoktur. Site adresimizi ziyaret esnasında kullanıcının cihazı otomatik olarak tespit edilip ona uygun olan hizmet verilmektedir.

Telefon ile YerelSohbet sitemizi dilediğiniz her yerden ziyaret edebilir, Sohbet odaları içinde sohbet edebilirsiniz. Yerelmobil sohbet kullanıcılarımıza ücretsiz olarak sunulmaktadır.

YerelSohbet Kullanıcı Bilgilendirmesi
Yerelsohbet sitemiz içinde kullanıcılarımızın daha rahat sohbet edebilmesi için bazı bilgilendirmelerde bulunmamız gerekmektedir. Bu bilgilendirme maddeleri kullanıcılarımızın güvenliği ve kaliteli hizmet alabilmesi için çok önemlidir.

Öncelikli olarak kullanılacak nickler ahlaki yapıya uygun olmalıdır. Uygun olmayan niceler sohbet odalarına alınmayacaktır. Uygun nick ile giriş yapan kullanıcılarımız sohbet kurallarına uymak zorundadır. YerelSohbet kuralları site girişinde sunulmaktadır.

Sohbet odaları içinde görevli olan operatörler kurallara uymayan kullanıcıları gözlemek için bulunmaktadır. YerelSohbet kurallarına uymayan kullanıcılar gerekli uyarıların ardından sunucudan uzaklaştırılabilirler.

Diğer kullanıcıları rahatsız etmek veya toplum huzurunu kaçırabilecek söylemler YerelSohbet içinden uzaklaştırılma sebebidir. Yerelsohbet odaları içinde kurallara uyarak YerelSohbet içinde bedava sohbet ve chat yapabilirsiniz.

YerelSohbet Mobil
YerelSohbet ve YerelChat için verilen hizmetler içinde mobil sohbet odaları hizmeti de bulunmaktadır. YerelMobil Sohbet ile mobil cihazlarınız üzerinden sohbet odaları sitemize giriş yaparak sohbet edebilirsiniz.

Mobil sohbet avantajları saymakla bitmeyen bir nimettir. Mobil cihazların en büyük avantajı taşınabilir ve çok küçük olmalarıdır. Dilediğiniz yerden interenete bağlanabilir ve sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Mobil hizmetimiz ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ücretsiz ve bedava olarak günü yirmi dört saati sitemizi ziyaret etdip, hem sohbet edebilir hem de müzik dinleyebilirsiniz. YerelMobil Sohbet ve Mobil Chat ile eğlence sizleri bekliyor.

YerelSohbet Sitesi Kuralları
YerelSohbet Sitesi içindi siyasi ve ayrıştırıcı söylemler yasaktır.
Sitemiz içinde diğer kullanıcılara rahatsızlık vermek veya taciz etmek yasaktır.
YerelSohbet içinde Argo Kelimeler yada nickler kesinlikle yasaktır.
Sunucu içerisinde reklam yapmak yada dolaylı yollardan ima etmek banlanma sebebidir.
YerelSohbet içinde kullanılan nicklerin kullanım hakkının kısıtlanmasına uygun görüldüğünde sunucu ve site yöneticileri karar verebilir.


Yazar: admin

Görüntüleme: 426 defa

Kategori: Bahcesehir Sohbet Odalari

Yayınlanma Tarihi: 21 Nisan 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50